Spolupráce

Chcete vědět víc o biouhlu

Pokud Vás chytly všechny ty informace a dění kolem biouhlu, chcete se pustit do výroby, chcete ho používat, chcete informace o něm šířit dál a zdá se Vám, že na to nestačíte, domluvte si s námi tématický seminář, nebo den, nebo víkend. Jsme lidi a domluvit se dá všechno. I soukromá osobní konzultace.

Chcete prodávat PRAuhel

Pokud se Vám zdá, že prodej PRAuhlu by pro Vás mohla být dobrá forma výdělku, neváhejte nás kontaktovat. PRAuhel nemusí prodávat jen obchodní zástupce, ale třeba zahradnictví, farma s prodejem ze dvora, spolky různého zaměření a cíle. Tím vytvoříme výdejní místa a umožníme tak nákup PRAuhlu menším odběratelům v ČR. Váš prodej samozřejmě podpoříme a ohodnotíme.

Chcete vyrábět biouhel pro vlastní potřebu

Pokud jste, stejně jako my, nadšení možnostmi a vlastnostmi biouhlu, chcete ho sami používat, máte dost suroviny a elánu pro jeho výrobu, připravili jsme pro Vás možnost zakoupit si profesionálně vyvedené pece. Podle velikosti a náročnosti provozu jsou vhodné pro zahrádkáře, pro malé zemědělce, spolky, komunity, ale i pro profesionály.

Chcete mít vlastní podnik s výrobou a prodejem PRAuhlu

Pokud jste nadšenec pro naší věc, chcete mít vlastní podnik s výrobou a prodejem PRAuhlu, jsme připraveni poskytnout Vám technologii a know – how. Chápete, že tohle nevyřešíme přes webové stránky, takže neváhejte, zavolejte a domluvme si schůzku.

Jste realizátor, výrobce kompostů, substrátů, hnojiv, pokusný ústav, zemědělec a máte velkou poptávku?

Hned nám zavolejte, naše výroba a sklad je přizpůsoben na maloodběratele. Velký odběr je také možný, jen potřebuje čas.